KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15966386
nr 1596 6386
Einar Wennberg
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, "Interiör". Signerad, daterad -88, blomsterstilleben. Olja på duk, 72x59 cm, yttermått inklusive ram: 75x63 cm
Einar Wennberg, svensk konstnär född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 februari 2024
kl 18:23:03
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr